Aktualnie znajdujesz się na: Czym impregnować ?
Hk-Lasur firmy Remmers
Szybkikontakt
Skontaktuj się z nami
Dział sprzedaży:
e-mail: biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
Szybszye-mail
Powróć do strony głównej serwisu

Czym impregnować deski elewacyjne ?

HK-Lasur Remmers

HK-Lasur firmy RemmersObecnie na rynku jest wiele bardzo dobrych środków z przeznaczeniem do zewnętrznej impregnacji drewna. Do czołówki należy Hk-Lasur firmy Remmers, który doskonale nadaje się do zabezpieczania i impregnacji elewacji wykonanych z drewna egzotycznego.
Hk-Lasur to dekoracyjna, płynna lazura ochronna do drewna, do zastosowań zewnętrznych. Służy do malowania drewna stosowanego na zewnątrz, nieobciążanego statycznie, nie mającego kontaktu z gruntem w celu zabezpieczenia go przed insektami, grzybami i sinizną. Środek chroni również drewno przed wilgocią i słońcem (UV). HK-Lasur firmy Remmers nie pęka i nie łuszczy się.

Dostepnych jest 16 różnych odcieni HK - Lasur, w tym bezbarwny, niechroniący przed promieniami UV. Wszystkie inne kolory są światłotrwałe, które chronią przed promieniami UV i są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Zużycie/ilość nanoszonego materiału: 200-250 ml/m², malować co najmniej 2 razy dla zapewnienia optymalnej ochrony drewna przed szkodnikami i wpływem czynników atmosferycznych. Drewno oheblowane lub o dużej gęstości jest mniej chłonne i wymaga w razie potrzeby nałożenia trzeciej warstwy materiału.

Schnięcie: ok. 12 godzin. Wartości sprawdzone praktycznie dla temperatury +20°C i 65% wilgotności względnej powietrza. Niższe temperatury i wyższa wilgotność powietrza wydłużają proces schnięcia.

Pliki do pobrania:Poniżej prezentujemy dostępne kolory z palety HK-Lasur

 

Przedstawione powyżej wzory kolorów jedynie w przybliżeniu oddają rzeczywisty kolor powłoki lazurującej, ponieważ końcowy efekt malowania zależny jest w bardzo dużym stopniu od pokrywanego podłoża (gatunku drewna, jego porowatości, usłojenia). Ponadto kolory oglądane na Państwa monitorach są zależne od ich indywidualnych ustawień tj. parametrów takich jak: temperatura barw, jasność i kontrast. Przedstawiony powyżej wzornik ma więc z założenia charakter orientacyjny.

Najbardziej popularne odcienie to: pinia, bezbarwny, mahoń i palisander.

Podłoże przed malowaniem powinno być suche i czyste. Ponowne malowanie w celu przyciemnienia lub renowacji może być wykonane bez wcześniejszego szlifowania - po prostu ponowna aplikacja preparatu.

 
Aktualnie znajdujesz się na:
Czym impregnować ?
IDEAGARDEN
ul. Katowicka 185
43-300 Bielsko-Biała
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
e-mail: biuro@ideagarden.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Gwarantujemy miłą i fachową obsługę.
Szybka nawigacja