Aktualnie znajdujesz się na: Elewacje drewniane
Egzotyczne elewacje drewniane
Szybkikontakt
Skontaktuj się z nami
Dział sprzedaży:
e-mail: biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
Szybszye-mail
Powróć do strony głównej serwisu

Drewniane elewacje

Elewacje drewniane z drewna egzotycznego

Elewacje drewniane

Egzotyczne deski elewacyjne są obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów stosowanych podczas wykańczania elewacji zarówno w budynkach prywatnych jak i użyteczności publicznej. Ich naturalny wygląd, ciekawa kolorystyka - od słonecznych żółci po mahoniowe brązy, oraz różnorodność strukturalna nadają elewacji nie tylko niepowtarzalny charakter, ale przede wszystkim nowoczesny design połączony z naturalnym pięknem.

Wykończenie elewacji drewnem jest jedną z najstarszych metod, która przez lata była zapomniana i wyparta przez panele z tworzywa sztucznego zwane sidingiem. Obecnie coraz częściej klienci decydują się na wykończenie elewacji drewnem z uwagi na jego walory ekonomiczne, ekologiczne, zdrowotne, a przede wszystkim walory estetyczne. Elewacje drewniane mienią się różnymi kolorami, a ich faktura, kolor i zapach są naturalne. Staranie wykonana i prawidłowo zabezpieczona elewacja buduje klimat przytulności, bezpieczeństwa i staje się prawdziwą wizytówką domu.

Ważną rolę przy egzotycznych elewacjach drewnianych odgrywa wybór odpowiedniego gatunku drewna oraz jego późniejsza pielęgnacja, o której nie wolno zapominać. Drewo egzotyczne pod wpływem działania warunków atmosferycznych (promieni UV, deszczu, śniegu i wiatru) traci swą naturalną barwę i pokrywa się patyną. W celu jej usunięcia należy systematycznie stosować HK-lazur bezbarwny bądź koloryzujący (więcej na ten temat przeczytacie Państwo w zakładce "czym impregnować").

Aktualnie znajdujesz się na:
Elewacje drewniane
IDEAGARDEN
ul. Katowicka 185
43-300 Bielsko-Biała
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
e-mail: biuro@ideagarden.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Gwarantujemy miłą i fachową obsługę.
Szybka nawigacja