Aktualnie znajdujesz się na: O firmie
O naszej firmie - IdeaGarden
Szybkikontakt
Skontaktuj się z nami
Dział sprzedaży:
e-mail: biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
Szybszye-mail
Powróć do strony głównej serwisu

O firmie Idea Garden ...

Kilka słów o naszej działalności

O firmieFirma IDEAGARDEN jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której główną działalność stanowi kompleksowe wykonanie tarasów drewnianych z drewna egzotycznego oraz desek kompozytowych, jak również sprzedaż materiału w postaci: desek tarasowych, legarów nośnych, wkrętów, impregnatów i innych akcesoriów niezbędnych do samodzielnego i prawidłowego montażu tarasu.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, od kilku sezonów poszerzyliśmy profil swojej działalności o sprzedaż materiału na wykonanie elewacji drewnianych - egzotycznych desek elewacyjnych, które to z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko na świecie, ale i coraz częściej w Polsce.

W ofercie posiadamy szeroki wybór egzotycznych gatunków drewna, którymi nie może się poszczycić żadna ze znanych nam firm. Wśród najpopularniejszych desek elewacyjnych polecamy: bangkirai, garapa, merbau, ipe lapacho, meranti, iroco, dabema, tigerwood i wiele innych, których różnorodność kolorystyczna i strukturalna z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Oferowane przez naszą firmę egzotyczne deski elewacyjne występują nie tylko w różnych szerokościach i długościach, ale przede wszystkim profilach. Wśród najpopularniejszych wyróżnić możemy profil: PIÓRO-WPUST, ROMB, DKP, ZETKA oraz STANDARD. W zależności od wybranego profilu, egzotyczne deski elewacyjne montowane są za pomocą nierdzewnych wkrętów bądź na tzw. niewidoczny system montażu. 

Wszystkich miłośników drewna egzotycznego serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego gatunku drewna egzotycznego, jak również jego montażu i późniejszej pielęgnacji. Sprzedaż materiału realizujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

Z wyrazami szacunku
Firma IDEAGARDEN

 
Aktualnie znajdujesz się na:
O firmie
IDEAGARDEN
ul. Katowicka 185
43-300 Bielsko-Biała
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
e-mail: biuro@ideagarden.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Gwarantujemy miłą i fachową obsługę.
Szybka nawigacja