Aktualnie znajdujesz się na: Oferta firmy
Pełna oferta naszej firmy
Szybkikontakt
Skontaktuj się z nami
Dział sprzedaży:
e-mail: biuro@ideagarden.pl
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
Szybszye-mail
Powróć do strony głównej serwisu

Oferta firmy Idea Garden

Oferujemy między innymi:

Oferta firmy - magazynSerdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zakupu egzotycznych desek elewacyjnych charakteryzujących się nie tylko wysokimi parametrami technicznymi, ale przede wszystkim dużą odpornością na destrukcję biologiczną. W ofercie posiadamy deski elewacyjne następujących gatunków: bangkirai, garapa, merbau, ipe lapacho, meranti, iroco, dabema, tigerwood, sapeli, badi, cedr kanadyjski oraz mandoqueira.

Z wszystkich wyżej wymienionych gatunków drewna egzotycznego wykonujemy deski elewacyjne w następujących profilach: DKP, ROMB, ZETKA, PIÓRO-WPUST oraz w profilu STANDARD. Wybór konkretnego profilu deski uzależniony jest od sposobu ich montażu, bowiem egzotyczne deski elewacyjne można mocować na tzw. niewidoczny system montażu bądź w sposób bardziej tradycyjny - za pomocą nierdzewnych wkrętów. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie odpowiedniego profilu -  będziemy starali się go dla Państwa wykonać. 

Sprzedaż materiału w postaci egzotycznych desek elewacyjnych, legarów nośnych, nierdzewnych wkrętów, łączników do systemu DKP oraz akcesoriów do pielęgnacji drewna elewacyjnego realizujemy na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego gatunku drewna, profilu, jak również jego późniejszej pielęgnacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 
Aktualnie znajdujesz się na:
Oferta firmy
IDEAGARDEN
ul. Katowicka 185
43-300 Bielsko-Biała
tel. stac.: +48 (33) 483 31 39
tel. kom.: +48 664 815 386
e-mail: biuro@ideagarden.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Gwarantujemy miłą i fachową obsługę.
Szybka nawigacja